
Лобзик акумуляторний Milwaukee M18 FJS-0X 18В 3500об/хв хід 25мм кейс 2.9кг без АКБ та ЗП
18 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933464726
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лобзик акумуляторний Milwaukee M18 FJS-0X — це високопродуктивний інструмент, розроблений для професіоналів, які цінують потужність, точність та зручність у роботі. Безщітковий двигун POWERSTATE - забезпечує швидке різання, довгий термін служби інструменту та здатність виконати до 32 метрів різу в 19 мм OSB на одному заряді акумулятора 5,0 А·год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг /(з акумулятором) кг |
| Глибина різання дерева | 135 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектація | Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, нахил платформи до 45°, світлодіодне підсвічування, система FIXTEC |
| Частота ходу | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 199 ₴









