Лобзик електричний ЗЕНІТ Профі ЗПЛ-1000 призначений для виконання прямих і фігурних пропилів у матеріалах різної щільності. Потужність 1000 Вт забезпечує роботу з деревиною, металом і пластиком. Регулювання частоти ходу в діапазоні 0–3000 хід/хв дозволяє змінювати режим різання. Хід пилки 19 мм формує стабільний процес роботи. Передбачено різання під кутом до 45°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Вага | 2.6 кг |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектація | інструкція, Лобзик, гарантійний талон |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, Підключення пилососа, Лазерний вказівник, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією, Швидкозатискний патрон |
| Похилий різ | 45 º |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






