-41%

Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx BS Basic 10.8В 2х2.0А·год 17·34Нм 0-360·0-1400об/хв 0.75кг
7 789 ₴
4 612 ₴
- В наявності
- Код: 600080500
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка і компактна дриль-шуруповерт - укорочена конструкція для універсального застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1 мм /- 10 мм |
| Харчування | Li-Ion/Li-Power |
| Ключові особливості | реверс |
| Напруга | 10.8 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний/різьбовій, бесьключевий, внутр. шестигранник 1/4 "(6,35 мм) |
| Швидкість обертання за YZ | 1400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 612 ₴


