-30%

Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx BS BASIC 12В 2х2А·год 17·34Нм 0-360·0-1400об/хв 0.8кг
6 135 ₴
4 282 ₴
- В наявності
- Код: 600984500
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання. Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч. Практична індикація ємності для контролю рівня зарядки акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | підсвічування |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Швидкість обертання за YZ | 1400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 282 ₴









