
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-18 LIW 18В 2х2А·год 28Нм 0-350·1300об/хв 1.3кг кейс
3 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: 850615
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шуруповерт Tekhmann TCD-18 LIW здатен працювати у двох швидкісних режимах – для операцій закручування/викручування (1-й режим) та свердління (2-й режим). Конструкцією муфти передбачена можливість вибору режиму обертання з ударом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2000 мА·год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, гальмо вибігу, Регулювання швидкості обертання, світлодіодне підсвічування, індикатор заряду батареї, відсутність ефекту пам'яті та саморозряду батарей |
| Напруга | 18 В |
| Тип | шурупокрути, дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання за YZ | 1300 об/хв /(0-350/0-1300 об/хв) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 537 ₴










