-2%

Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee BLPDRC-202C 18В 2х2А·год 60.5Нм 0·1700об/хв ЗП M12-18C кейс 1.5кг
13 275 ₴
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933492822
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Milwaukee M18 BLPDRC-202C – це компактний та потужний ударний дриль-шурупокрут, який поєднує в собі продуктивність та зручність для професійного використання. Завдяки безщітковому двигуну та системі REDLINK, інструмент забезпечує ефективну роботу та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | LED-підсвічування |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання за YZ | 1700 об/хв /(1-а передача: 0–550 об/хв, 2-а передача: 0–1700 об/хв) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴







