
Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee M12 BLDDRC-202C 12В 2х2А·год 40Нм 0-550-1700об/хв ЗП C12C кейс 1.2кг
11 855 ₴
- В наявності
- Код: 4933499686
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Milwaukee M12 BLDDRC-202C – це компактний та потужний акумуляторний дриль-шуруповерт з максимальним крутним моментом 40 Нм і двома швидкісними режимами (0–550 та 0–1700 об/хв). Завдяки довжині всього 185 мм інструмент зручно використовувати у важкодоступних місцях. Металевий патрон 10 мм, LED-підсвітка, індикатор заряду, а також 2 акумулятори по 2.0 А·год і зарядний пристрій в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, регулювання крутного моменту |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання за YZ | 1700 об/хв /(550/1700 об/хв) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 855 ₴










