-15%

Дриль-шурупокрут DeWalt XR Li-Ion 12В акб 2х2А·год 57.5Нм 425-1500об/хв патрон 10мм кейс 1.1кг
12 299 ₴
10 499 ₴
- В наявності
- Код: DCD701D2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWalt DCD701D2 — це легкий і потужний інструмент для точних монтажних робіт, що відмінно підходить для роботи у важкодоступних місцях. Безщітковий двигун XR забезпечує високий крутний момент до 57.5Нм, що дозволяє ефективно виконувати закручування шурупів великого діаметра та свердління отворів у деревині, металі та пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴






