
Шурупокрут-дриль акумуляторний Milwaukee M12 BLDDRC-0 12В 40Нм 0-1700об/хв 0.8кг без АКБ и ЗП
5 899 ₴
- В наявності
- Код: 4933499683
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут-дриль Milwaukee M12 BLDDRC-0 — компактний і потужний інструмент з безщітковим двигуном та крутним моментом 40 Нм. Дві швидкості до 1700 об/хв забезпечують ефективну роботу зі свердлінням і закручуванням. Легка вага 0,8 кг та довжина близько 137 мм роблять його зручним для роботи у важкодоступних місцях. Працює від акумуляторів Milwaukee M12 (АКБ і ЗП не входять у комплект).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг/без акумулятора кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | регулювання крутного моменту |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання за YZ | 550 об/хв // 0–1700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴


