
Гайковерт ударний DeWalt XR Li-Ion 18В акб 2х5А·год 1898Нм 2300об/хв 2200уд/хв 1/2" ЗП кейс 2.9кг
32 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCF900P2T
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF900P2T — це надпотужний професійний інструмент XR 18 В з крутним моментом до 1898 Нм. Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу під великим навантаженням. Швидкість до 2300 об/хв та 2200 уд/хв дозволяє швидко виконувати важкі монтажні й демонтажні роботи. Поставляється з двома акумуляторами 5 А·год, зарядним пристроєм і міцним кейсом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вага | 2.9 кг /(без АКБ — 2.5 кг) кг |
| Напруга | 18 В |
| Тип | гайковерт ударний |
| Швидкість обертання за YZ | 2300 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 399 ₴








