
Гайковерт ударний Makita TW005GZ XGT 40V 350Нм 3200об/хв кейс 1.9кг без АКБ та ЗП
14 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: TW005GZ
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гайковерт ударний Makita XGT 40V призначений для інтенсивних монтажних і сервісних робіт із різьбовими з’єднаннями. Інструмент забезпечує максимальний крутний момент 350 Нм та момент зриву до 630 Нм. Чотири режими швидкості дозволяють точно налаштовувати параметри під різні типи кріплення. Компактна конструкція поєднується зі стійкістю до пилу та вологи для стабільної роботи в складних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.9 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 12,7 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, захист від проникнення пилу та вологи, регулювання швидкості |
| Напруга | 40 В |
| Розмір тримача насадки, дюйм | 1/2 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 144 х 86 х 253 |
| Тип | гайковерт ударний |
| Швидкість обертання за YZ | 3200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 285 ₴









