-18%

Гайковерт ударний Makita DTW301Z LXT 18В 330Нм 4000об/хв 1.8кг без АКБ та ЗП
13 356 ₴
10 999 ₴
- В наявності
- Код: DTW301Z
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайковерт ударний Makita призначений для закручування та відкручування різьбових з’єднань. Модель забезпечує максимальний крутний момент 330 Нм і підтримує чотири режими швидкості. Безщітковий двигун знижує зношування та забезпечує стабільну роботу під навантаженням. Компактні габарити дозволяють працювати у обмеженому просторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.8 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 12,7 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, захист від проникнення пилу та вологи, регулювання швидкості |
| Напруга | 18 В |
| Розмір тримача насадки, дюйм | 1/2 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 144 х 79 х 223 |
| Тип | гайковерт ударний |
| Швидкість обертання за YZ | 3200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴







