
Шурупокрут-дриль акумуляторний Vitals Master AU 1232c BL Kit 12В акб 1х2А·год 32Нм 400·1400об/хв 1.37кг
1 196 ₴
- В наявності
- Код: 235676
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут-дриль Vitals Master AU 1232c BL Kit оснащений безщітковим двигуном і двошвидкісним редуктором для роботи з кріпленням та свердлінням. Крутний момент до 32 Н·м дає змогу працювати з деревиною, металом і різними типами монтажних матеріалів. Швидкозатискний патрон 10 мм забезпечує швидку заміну оснащення без додаткового інструменту. LED-підсвічування покращує видимість робочої зони під час роботи в затемнених місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, LED-підсвічування робочої зони, регулювання швидкості обертання, ергономічна рукоятка, безщітковий двигун, захисту корпусу IP30, муфта-регулятор крутного моменту, самогальмівний редуктор |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний/(3-кулачковий, одномуфтовий) |
| Швидкість обертання за YZ | 1500 об/хв /(0-400 / 0-1500 об/хв) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴










