
Диск шліфувальний Bosch Professional для нержавіючої сталі 125x6x22.23мм
79 ₴
- В наявності
- Код: 2.608.602.488
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальний диск Bosch Professional PRO for Inox 125×6×22.23 мм призначений для оброблення поверхонь із нержавіючої сталі. Абразив на основі оксиду алюмінію забезпечує стабільне зняття матеріалу під час роботи. Спеціальна структура без домішок заліза, сірки та хлору зберігає чистоту оброблюваної поверхні. Армування скловолоконною сіткою підвищує стійкість до навантажень. Сумісний із кутовими шліфувальними машинами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска (щітки) | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Матеріал | абразив + скловолокно |
| Сфера застосування | Неіржавка сталь |
| Сумісні інструменти | кутова шліфувальна машина |
| Тип | шліфувальний диск |
| Тип пакування | поштучно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

