
Диск відрізний Bosch Professional для металу 150x6x22.23мм
81 ₴
- В наявності
- Код: 2.608.619.777
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний диск Bosch Professional 150×6×22.23 мм призначений для оброблення металу під час різання та зачищення. Абразив із електрокорунду забезпечує стабільний процес роботи. Конструкція з армуванням скловолоконною сіткою підвищує міцність і стійкість до навантажень. Диск сумісний зі стандартними кутовими шліфувальними машинами. Виготовлений відповідно до вимог EN12413.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска (щітки) | 150 мм |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Матеріал | абразив + скловолокно |
| Сфера застосування | Метал |
| Сумісні інструменти | кутова шліфувальна машина |
| Тип | диск відрізний |
| Тип пакування | поштучно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

