
Дошка кухонна ARDESTO Gemini, 33х20х0.85см, пластик, білий
235 ₴
- В наявності
- Код: AR1433BG
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна дошка з жолобом розміру – 33 × 20 × 0,85 см має прямокутну форму із закругленими кутами. Її виготовлено з пластику білого кольору. Має протиковзкий борт із термостійкої гуми чорного кольору. Для зручності під час користування передбачено отвір, за нього можна повісити аксесуар на гачок. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 см |
| Тип | дошка кухонна |
| Товщина | 0.85 см |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴






