
Набір кухонних дошок і ножів ARDESTO Gemini Gourmet, 5 предметів, 25x17.6см, 28.8x19.6см, 35.2x24.8см, 8.9см, 12.7см, пластик,
369 ₴
- В наявності
- Код: AR1405GR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ARDESTO Gemini Gourmet – ліпший вибір для стильних і практичних кухонь. Цей комплект складається з 5 предметів, зокрема трьох різних за розміром кухонних дошок і двох ножів, які виготовлено з нержавіючої сталі 3CR13. Дошки різного кольору – блакитний, сірий і тіффані – додадуть цікавих акцентів кухонному гарнітуру. Ножі мають леза завдовжки 8,9 см і 12,7 см, а пластикові руків’я гарантують зручний хват. Пластикові дошки можна безпечно мити в посудомийній машині, тоді як ножі потребують ручного догляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35.2 см): 28.8 см / 25 см |
| Колір | блакитний тіффані, сірий, блакитний |
| Тип | дошка обробна з ножем, набір дошок кухонних |
| Товщина | 0.25 см 0.22 см / 0.22 см |
| Ширина | 24.8 см): 19.6 см / 17.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴










