-19%

Набір кухонна дошка і ножі ARDESTO Gemini, 3 предмети, 35.7x24.7x0.6см, 8.9см, 12.7см, пластик, нержавіюча сталь
429 ₴
349 ₴
- В наявності
- Код: AR1403KB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ARDESTO серії Gemini вдало поєднує стиль і практичність У комплекті прямокутна дошка білого кольору розміром 35,7 × 24,7 × 0,6 см, яку виготовлено зі стійкого до зношування та безпечного пластику, та два ножі. Леза ножів (розміри 8,9 см, 12,7 см) виготовлено з нержавіючої сталі 3Cr13. Такий матеріал забезпечує тривалу гостроту та стійкість до корозії. Руків’я з пластику з TPR-покриттям гарантують безпеку та зручність без втоми під час роботи. Дошку можна мити в посудомийній машині, ножі – не рекомендовано.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24.7 см |
| Матеріал | пластик, нержавіюча сталь 3cr13 (лезо)/ножі 8.9см, 12.7 см |
| Тип | набір кухонна дошка і ножі |
| Товщина | 0.6 см |
| Ширина | 35.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

