-20%

Набір дошок кухонних на підставці ARDESTO Gemini, 4шт, 33.6x8x21см, пластик
749 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: AR1404GR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ARDESTO серії Gemini – це практичне рішення для ефективної організації робочого простору на кухні. У комплекті чотири дошки прямокутної форми розміром 30 × 20 × 0,43 см, які виготовлено зі стійкого до зношування та безпечного пластику. Матеріал не вбирає запахів, стійкий до забруднення, не ковзає. Завдяки непересічному дизайну та елегантним кольорам (світло-сірий, темно-сірий, зелений, бежевий) вироби будуть ефектним акцентом на кухні. Компактна підставка темно-сірого кольору забезпечує зручне зберігання дошок, надаючи змогу підтримувати лад на робочій поверхні. Вироби гармонійно поєднуються між собою, створюючи, особливу атмосферу. Догляд легкий – приладдя можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 8 см |
| Колір | бежевий, зелений, темно-сірий, світло-cірий |
| Тип | набір дошок кухонних |
| Товщина | 21 см |
| Ширина | 33.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

