
Вентилятор ручний портативний ARDESTO FN-HS-2000
399 ₴
- В наявності
- Код: FN-HS-2000
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний портативний вентилятор ARDESTO FN-HS-2000 – це не просто пристрій для охолодження, а універсальний інструмент для повсякденного життя. Завдяки компактності, бездротовій роботі, потужному потоку повітря та широкому спектру застосування він стане незамінним помічником у побуті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумултора | 18650 мА·год /, 2000 мА·год |
| Кількість лопатей | 5 |
| Кількість режимів швидкості | 4 |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Реком. площа обслуговування | 5 м2 |
| Розмах лопатей | 6.5 см |
| Тип | портативний вентилятор |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип керування | сенсорний |
| Час роботи при повній зарядці | від 4 до 13 годин, 1 швидкість – 13 год, 2 швидкість – 9 год, 4 швидкість – 4 год, 3 швидкість – 6 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴










