
Раковина, умивальник Adamant ARENA, штучний камінь, кругла, без отвору для змішувача та переливу, 360х113мм, врезной, чорно-білий
4 385 ₴
- В наявності
- Код: 100003194
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина Adamant ARENA має круглу форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 360 x 113 мм та чорно-білим кольором. Накладний тип встановлення без отвору для змішувача та переливу дозволяє монтаж зверху на стільницю. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 6.8 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | ARENA |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 385 ₴






