
Раковина, умивальник Adamant BESTE NEW, штучний камінь, овальна, без отвору для змішувача та переливу, 540x350x110мм, накладний,
5 560 ₴
- В наявності
- Код: 100003542
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина Adamant BESTE NEW має овальну форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 540 x 350 x 110 мм та чорно-білим кольором. Накладний тип встановлення без отвору для змішувача та переливу дозволяє монтаж зверху на стільницю. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний. Виріб вироблено в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 10 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | Beste New |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 560 ₴








