
Раковина, умивальник Adamant VISION, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, без переливу, 500х380х110мм, накладний,
4 150 ₴
- В наявності
- Код: 4824296205101
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина Adamant VISION має прямокутну форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 500 x 380 x 110 мм та білим кольором. Накладний тип встановлення з отвором для змішувача та без отвору для переливу дозволяє монтаж на тумбу. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 10.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | Vision |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴








