
Раковина, умивальник ARDESTO Camille L, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, з отвором для переливу, 1198x478x140мм
7 200 ₴
- В наявності
- Код: CM_001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ARDESTO Camille – це відмінне рішення для ванної кімнати, створене з думкою про комфорт, естетику та цілісність простору. Стильна раковина білого кольору розміром 119,8 × 47,8 × 14 см має прямокутну форму. Модель виготовлено з якісного штучного каменю, стійкого до механічних пошкоджень, що зумовлює тривалий термін слугування. Конструкцією раковини передбачено отвір для переливу, отвір для встановлення змішувача та широку робочу поверхню з одного боку (чашу розташовано ліворуч) – додаткова полиця для аксесуарів. Монтаж – накладний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1198 мм |
| Ширина | 478 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.3 см /(з важелем у нижньому положенні), 19.3 см (з важелем у верхньому положенні) мм |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | Camille |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴




