
Очищувач поверхні акумуляторний Einhell PICOBELLA 18/90 PXC 18В 190-350об/хв D120мм до 90мм 1.2кг без АКБ та ЗП
4 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3424220
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний очищувач поверхонь Einhell PICOBELLA 18/90 серії Expert з лінійки Power X-Change — універсальний помічник для прибирання вдома та на вулиці. Оснащений 2-ступінчастим регулюванням швидкості та захистом IPX4 для безпечного вологого прибирання. У комплект входять щітки для міцних і м’яких поверхонь, три чистячі губки для різних матеріалів, а також настінне кріплення для зручного зберігання. Щітки та насадки легко замінюються без інструментів. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-ion 18В |
| Діаметр щітки | 120 мм |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект поставки, акумуляторний очищувач поверхні, 1 щітка SOFT 120/50, 1 щітка MEDIUM 90/20, 3 пади для чищення (меламін, мікрофібра, кухонне волокно), 1 тримач падів, настінний тримач |
| Тип | очищувач поверхні |
| Тип прибирання | вологе, сухе |
| Частота обертання щітки | 190 /- 350 об/хв |
| Ширина щітки | 90 мм /MEDIUM / 120 мм SOFT / 100 мм PAD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴










