
Духова шафа Electrolux електрична компактна, 44л, дисплей, конвекція, ф-ція мікрохвиль, чорний
37 899 ₴
- В наявності
- Код: LVL8E09Z
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна вбудована електрична духова шафа Electrolux 800 MealAssist CombiQuick® поєднує конвекційний нагрів і мікрохвильову обробку для скорочення часу приготування приблизно вдвічі. Керування здійснюється через сенсорний TFT-дисплей EXCite з миттєвим зворотним зв’язком. Функція Assisted Cooking автоматично пропонує оптимальні параметри для різних страв. Для точного контролю готовності передбачено термощуп, а конвекційна система забезпечує рівномірне приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | розморожування, підігрів посуду, випічка хліба, консервування, тісто, підігрів, налаштування для піци, плавлення, попкорн, термощуп для м'яса, повільне приготування, підтримка тепла, дегідратація, мікрохвильова піч |
| Обсяг | 44 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 Вт |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 450 x 560 x 550 |
| Тип | вбудована, компактна |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | емаль легкого очищення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 899 ₴










