Бетонозмішувач Vitals Cm-160a 650Вт 160л 52.5кг
13 062 ₴
- В наявності
- Код: 82757
Бетонозмішувач Vitals Cm-160a 650Вт 160л 52.5кгВ наявності
13 062 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач Vitals Cm-160a призначений для приготування бетонних, цементних і будівельних сумішей під час ремонтних та будівельних робіт. Двигун потужністю 650 Вт забезпечує стабільне перемішування компонентів у барабані об’ємом 160 літрів. Модель підходить для приватного будівництва, господарських робіт і використання на дачних ділянках. Конструкція поєднує місткий барабан, стійку раму та практичність для регулярної експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Діаметр отвору барабана | 400 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість оборотів барабана | 28 об/хв /- 30 об/хв |
| Обсяг бака | 160230 л |
| Обсяг готової суміші | 142 л |
| Потужність | 650 Вт Вт |
| Принцип змішування | гравітаційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 062 ₴

