Бетонозмішувач Vitals Cm-125a 550Вт 125л 44кг
11 412 ₴
- В наявності
- Код: 82755
Бетонозмішувач Vitals Cm-125a 550Вт 125л 44кгВ наявності
11 412 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач Vitals Cm-125a призначений для приготування бетонних, цементно-піщаних та інших будівельних сумішей під час ремонтних і будівельних робіт. Двигун потужністю 550 Вт забезпечує стабільне перемішування компонентів у барабані об’ємом 125 літрів. Модель підходить для приватного будівництва, майстерень і господарських задач невеликого та середнього обсягу. Конструкція поєднує компактні розміри, практичну місткість і зручність експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Діаметр отвору барабана | 340 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість оборотів барабана | 28 об/хв /- 30 об/хв |
| Обсяг бака | 125 л |
| Обсяг готової суміші | 105 л |
| Потужність | 550 Вт Вт |
| Принцип змішування | гравітаційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 412 ₴

