Біговел Miqilong by 2E SC 12" оливковий
1 179 ₴
- В наявності
- Код: BTC-SC12-OLIVE
Біговел Miqilong by 2E SC 12" оливковийВ наявності
1 179 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Miqilong SC це квінтесенція невеликої ваги, якості та ціни. Моделі серії SC характеризуються розумною ціною, оптимальним набором опцій та легкою збіркою. Вони сподобаються тим, хто цінує практичність. Біговел Miqilong SC виконаний за традиційним компонуванням міських велосипедів, з високим кермом і низькою рамою. На ній користувачі розташовуються на сидінні з рівною спиною, не горблячись або згинаючись. Таке положення є оптимальним для постави дітей і дозволяє комфортно кататися довгий час навіть по нерівних поверхнях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал коліс | EVA |
| Рекомендований вік | 2-5 років |
| Рекомендований зріст | 80-120 см |
| Розмір коліс | 12" |
| Тип | Біговел |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴

