Біговел Miqilong by 2E HPA 12" чорний
2 499 ₴
- В наявності
- Код: ZCY-HPA12-BLACK
Біговел Miqilong by 2E HPA 12" чорнийВ наявності
2 499 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час створення цієї моделі Miqilong розробники ставили собі за мету зробити конструкцію легкою й міцною водночас. Вирішенням поставленої задачі став метал, без якого неможливо уявити сучасну авіацію — алюміній. Саме тому рама, як у спортивних велосипедів, виконана з алюмінію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рекомендований вік | 2-5 років |
| Рекомендований зріст | 80-120 см |
| Розмір коліс | 12" |
| Тип | Біговел |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

