Дитячий велосипед Miqilong by 2E RM 12" рожевий
5 999 ₴
- В наявності
- Код: ATW-RM12-PINK
Дитячий велосипед Miqilong by 2E RM 12" рожевийВ наявності
5 999 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий велосипед Miqilong RM - це втілення сучасного бачення ретро дизайну. Фарбування в стилі 50-тих років ХХ століття і корзинка ручного плетіння з натурального ротанга роблять дизайн велосипеда вишуканим і витонченим. Рама велосипеда виконана з металу і має необхідний запас міцності, щоб витримати всі тяготи навчання дитини катанню на велосипеді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 7.7 кг |
| Вага з аксесуарами | 8.45 кг |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Матеріал рами | Метал |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 60-65 см (від підлоги) |
| Коригування висоти сидіння | 41-51 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 2-4 роки |
| Рекомендований зріст | 90-100 см |
| Тип | Велосипед |
| Ширина колеса | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

