Дитячий велосипед Miqilong by 2E ST 12" сріблий
5 499 ₴
- В наявності
- Код: RBB-ST12-SILVER
Дитячий велосипед Miqilong by 2E ST 12" сріблийВ наявності
5 499 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед може бути стильним. А що може бути кращим, ніж стильний та стриманий колір полірованого металу?! Таке поєднання ніколи не втратить своєї актуальності та привабливості, а невеликі яскраві акценти доповнять загальний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 7.7 кг |
| Вага з аксесуарами | 8.45 кг |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Колір | Срібний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталева |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 60-65 см (від підлоги) |
| Коригування висоти сидіння | 41-51 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 2-4 роки |
| Рекомендований зріст | 90-100 см |
| Тип | Велосипед |
| Ширина колеса | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴

