Дитячий велосипед Miqilong by 2E LS 16" білий
6 999 ₴
- В наявності
- Код: RBB-LS16-PEARL
Дитячий велосипед Miqilong by 2E LS 16" білийВ наявності
6 999 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед для дітей Miqilong LS 16 - це втілення сучасного уявлення про ретро дизайн. Використання фарбування у стилі 50-х років ХХ століття та корзинки ручної роботи з натурального ротангу роблять дизайн велосипеда вишуканим та елегантним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 9.6 кг |
| Вага з аксесуарами | 10 кг |
| Діаметр колес | 16" |
| Заднє гальмо | барабанне |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Переднє гальмо | U-Brake |
| Регулювання висоти керма | 72-78 см (від підлоги) |
| Коригування висоти сидіння | 55-61 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 3-6 років |
| Рекомендований зріст | 100-115 см |
| Тип | Велосипед |
| Ширина колеса | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴

