Технологія NoFrost
Відкриваючи морозильну камеру ви хочете бачити продукти, а не лід або іній. Технологія NoFrost захищає морозильну камеру від обледеніння, що зазвичай потребує багато енергії й іноді – значних витрат. Завдяки NoFrost вам не доведеться витрачати купу зусиль на розморожування холодильника, тож ви матимете більше часу на інші справи та зможете зекономити гроші.
Сенсорний дисплей
Це дійсно вражає: завдяки сенсорному дисплею користуватися холодильником Liebherr просто й ви робитимете це інтуїтивно. Усі функції чітко впорядковані. За допомогою дотиків можна легко вибирати функції та перевіряти поточну температуру холодильника.
Система SoftSystem
Існує багато причин відкривати холодильник – від сніданку до нічного перекусу. А з Liebherr це ви робитимете це із задоволенням: завдяки технології SoftSystem двері холодильника закриваються не просто м’яко та щільно, а й зручно, легко та безшумно. Пляшки у дверях залишаються в безпеці: нічого не гримить і не хитається.
VarioSpace
Хочете зберегти багаторівневий торт із морозива до літньої вечірки? Жодних проблем. Якщо у вас є морозильна камера Liebherr, місця вистачить на все. Завдяки системі VarioSpace можна вийняти окремі ящики і – вуаля! – у вас є додатковий простір для розміщення високих продуктів.
Дуже тиха робота
Вам доведеться прислухатися, щоб почути, як працює Liebherr. Чому так? Усі холодильні компоненти, такі як компресори, клапани, вентилятори й випаровувачі оптимізовано й пристосовано для спільного використання. Так ви чутимете на своїй кухні лише те, що хочете.
Режим енергозбереження
Хочете водночас заощаджувати електроенергію та гроші? З холодильником Liebherr це буде дуже легко, адже в нього є спеціальний режим. Якщо ввімкнути режим EnergySaver, стандартна температура підвищиться на два градуси. Тому вашому Liebherr потрібно буде ще менше електроенергії, а продукти залишатимуться свіжими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 15 рік |
| Габарити (ШхВхГ) | 55.9х87.2х54.6 см |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від перепадів напруги | немає |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Наявність дисплея | із зовнішнім дисплеєм |
| Наявність підсвічування | немає |
| Перевішування дверцят | є |
| Корисний об'єм | 86 л |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Колір | Білий |
| Швидке заморожування | є |
| Енергоспоживання | 145 кВт/рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 069 ₴








