K 2 Universal Edition компактний пристрій ідеально підходить для будь-яких періодичних прибирань вдома та у дворі. А для миття автомобіля вже в комплекті: пінна насадка, шампунь для автомобіля (0,5 літра) та щітка для миття. Завдяки невеликій вазі та вбудованій зручній ручці для перенесення ви можете легко транспортувати K 2 Universal Edition туди, куди вам потрібно. Система Quick Connect пропонує додаткову зручність, оскільки її швидке з’єднання дозволяє під’єднувати та від’єднувати шланг високого тиску довжиною три метри від пристрою та легко запускати пістолет. Всі аксесуари, що входять до комплекту, можна легко укласти в K 2 Universal Edition. Це стало можливим завдяки розумним дужкам на пристрої. Навіть кабель живлення може бути обережно покладений у вбудований відсік для кабелю.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | електрична |
| Габарити | 182 х 280 х 390 мм |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Додаткові насадки | пінна насадка |
| Максимальна температура води | 40 °С |
| Колеса | відсутні |
| Бак для води | немає |
| Висувна ручка | немає |
| Турбонасадка | немає |
| Піскоструминна насадка | немає |
| Контейнер для миючого засобу | відсутній |
| Струменева трубка | немає |
| Обертаюча щітка / Роторна щітка | немає |
| Матеріал помпи | пластик |
| Фільтр очищення води | є |
| Пістолет високого тиску | є |
| Універсальна насадка | немає |
| Регулятор тиску | відсутній |
| Відсік для приладдя | немає |
| Стандартна насадка | немає |
| Фреза для бруду | є |
| Підігрівання води | відсутній |
| Миюча щітка | немає |
| Віялова насадка | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 412 ₴






