
Джерело безперебійного живлення Njoy Cadu 1500 (UPCMTLS615HCAAZ01B), Lin.int., AVR, 4 x Schuko, USB, LCD, пластик
7 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN61764
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ початкового рівня для комерційного сегмента з розширеною гарантією на пристрій і внутрішні батареї, а також з додатковими функціями, цінними для ділового середовища.
Ми рекомендуємо цей ДБЖ для потужних мережевих модемів, SOHO, офісного, банківського і комерційного обладнання.
Цей ДБЖ оснащений USB-портом HID для зручного управління живленням і надшвидким зарядним пристроєм, який заряджає батареї на 25% швидше, ніж будь-який інший подібний пристрій, доступне на ринку прямо зараз, що означає, що він буде повністю заряджений за 3 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х146х205 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 6 хв 45 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 199 ₴




