
ДБЖ EnerGenie EG-UPS-031 650VA, Line Int., AVR, 2xIEC+1xSchuko, LCD
2 838 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN62709
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-031 650VA LCD (EG-UPS-031) має такі особливості: автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR); РК-індикатор статусу; захист від коротких замикань; захист від викидів напруги, перешкод і блискавок; звукове та візуальне сповіщення про події; захист батареї від перезаряду і глибокого розряду. Переваги: повний захист; інформативний РК-індикатор; до 20 хвилин безперебійного живлення - запобігає втраті даних; захищає ваше високочутливе і цінне обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 8 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Габарити (ШхВхГ) | 95х165х340 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
| Кількість IEC-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 838 ₴




