
ДБЖ EnerGenie EG-UPS-034 1500VA, Line Int., AVR, 3xIEC+2xSchuko, USB, LCD, RJ11
6 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN62712
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerGenie EG-UPS-034 1500VA – джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері.
особливості:
- USB-інтерфейс для управління та індикації
- РК-індикатор статусу
- захист від коротких замикань
- захист від викидів напруги, перешкод та блискавок
- Звукове та візуальне повідомлення про події
- Захист батареї від перезаряджання та глибокої розрядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х8 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Габарити (ШхВхГ) | 124х222х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість батарей | 2 |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 398 ₴




