Сучасний арсенал техніки для кухні дозволяє проводити кулінарні експерименти щодня. Побутові прилади спрощують життя та економлять час, одночасно вносячи різноманітність у раціон харчування будь-якої родини.
Одним із таких пристроїв є настільний електричний гриль MG-364 – компактний агрегат із неймовірними можливостями.
Завдяки потужності в 740 Вт, крім звичних бутербродів-гриль, можна приготувати максимально корисні овочі на грилі, м'ясо або котлети для бургерів.
З антипригарним покриттям можна бути впевненим, що нічого не залишиться на панелях, а очищення буде легким і швидким.
Світловий індикатор повідомить про те, коли панелі розігріті для приготування, а термостійка ручка, убереже долоні від опіків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 0.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Додатково | - |
| Індикатор готовності | відсутній |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Потужність | 740 Вт Вт |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | є |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 27 х 23 х 7.5 см |
| Змінні панелі | відсутні |
| Тип | бутербродниця |
| Колір | сріблястий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴









