Зображення з діагоналлю 2,5 м і роздільною здатністю 1080p Full HD має такий самий реалістичний вигляд, як і вид із вашого вікна. За яскравості до 4500 люменів ви зможете насолоджуватися чітким і яскравим зображенням навіть за денного освітлення та на великій відстані, а також у приміщеннях середнього та великого розміру.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь реалістичним і природним кольоропередаванням завдяки технології ColorSafe II, яка динамічно керує RGB-каналами, запобігаючи вицвітанню.
Acer LumiSense
Технологія Acer LumiSense налаштовує яскравість і насиченість залежно від проєктованого контенту.
Acer BlueLightShield
Завдяки технології Acer BlueLightShield знижується навантаження на зір.
Підтримка HDMI 3D
Повністю пориньте у світ 3D. Завдяки підтримці HDMI 3D картинка ніби сходить з екрана, переносячи вас в іншу реальність.
Цілодобова робота
Цей проєктор може використовуватися протягом усього дня, що ідеально підходить для використання на громадських екранах і виставках.
Автоматична корекція трапецієподібних спотворень по вертикалі
З легкістю змінюйте кут перегляду завдяки автоматичній корекції вертикального трапецієподібного спотворення під час проєктування.
Acer ColorBoost3D
Технологія Acer ColorBoost3D забезпечує точне перенесення кольорів і яскраве реалістичне зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Інтерфейси | HDMI |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 322х91х225 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Коефіцієнт проекції | 1.5-1.65:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | 17.44 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Мінімальна фокусна відстань | 15.85 мм |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Рівень шуму | немає даних |
| Цифрове масштабування | немає |
| Енергоспоживання | 290 Вт |
| Яскравість | 4800 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 954 ₴








