WD Red — накопичувачі для мережевих сховищ
Встановіть накопичувачі WD Red в систему NAS і насолоджуйтеся швидкістю та зручністю трансляції медіа, резервного копіювання вмісту комп'ютерів, обміну даними та роботи з цифровими файлами.
Накопичувачі для NAS для використання вдома та в рішеннях для бізнесу
Накопичувачі WD Red для NAS незамінні для програм, що працюють на пристрої NAS у будь-якому середовищі — у домашньому офісі, на невеликому підприємстві або у великій компанії.
Ці накопичувачі, що працюють без шуму та нагрівання, оптимальним чином сумісні з системами NAS з 1-8 відсіками, які працюють цілодобово.
Втілення великого досвіду в роботі з мережевими накопичувачами
Накопичувачі WD Red перевірені на сумісність із найширшим колом пристроїв NAS різних виробників.
Це означає, що, купуючи будь-яку систему NAS, ви можете бути впевнені в тому, що накопичувачі WD Red будуть сумісні з нею краще за всіх.
NASware 3.0
Накопичувачі WD Red постачається з програмою NASware 3.0, яка призначена для оптимізації жорсткого диска для систем NAS, що працюють 24 години на добу.
Програма NASware 3.0 покращує надійність жорсткого диска й оптимізує його сумісність у системах NAS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік годину |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Додаткова інформація | - |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 8,9 мс |
| Серія | WD Red |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 4.8 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.1 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴





