-3%

ДБЖ-Інвертор Njoy Aira 1200 12В 1200ВА/1000Вт з правильною синусоїдою та стабілізатором (UPCSTLP812HAICP01B)
8 999 ₴
8 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN66038
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БЕЗДОГАННИЙ ЗАХИСНИК
Aira 1200 доповнюють лінійку ДБЖ nJoy для житлового сектору. Ці ДБЖ були створені з урахуванням особливостей, спеціально розроблені для систем центрального опалення, щоб захистити їх від коливань напруги та забезпечити тривалий час роботи у разі відключення електроенергії.
Захист та правильна робота завдяки технології чистої синусоїди
Під час роботи від акумулятора серія Aira забезпечує чисту синусоїдальну вихідну потужність, яка є чистішою, ніж електроенергія від мережі комунального підприємства. Переваги роботи обладнання на чистій синусоїді включають оптимальну чіткість лінії для правильної роботи, відсутність гармонійних спотворень або електричних шумів, а також ефективний захист для тривалішого терміну служби обладнання.
Безпечна потужність 1000 Вт
Центральний опалювальний блок готовий до експлуатації
Розроблена для безпечного та достатнього живлення, серія Aira забезпечує правильну роботу індуктивного обладнання (двигунів) і тому рекомендується для будь-якого типу систем центрального опалення. Під час перебоїв з електропостачанням наші ДБЖ допоможуть системі опалення працювати в нормальних параметрах, забезпечуючи необхідну електропостачання для постачання гарячої води, опалення та комфорту, незалежно від проблем, спричинених відсутністю електроенергії в електромережі.
Масштабований час резервного живлення для певних цілей
Дозволяючи підключати одну або кілька зовнішніх батарей із широким діапазоном ємності від 40 А·год до 200 А·год, Aira забезпечує збільшений час резервного живлення до кількох годин. Серія Aira, що забезпечує масштабований час резервного живлення, може обслуговувати широкий спектр споживачів: від опалювальних установок, ПК, систем резервного копіювання DVR або обладнання для відеоспостереження до серверів або мереж голосової та передачі даних.
Швидке заряджання та захист акумулятора
Завдяки можливості налаштування живлення, цей ДБЖ оснащений зарядним пристроєм з можливістю вибору (10 А або 20 А), що забезпечує швидке заряджання та продовження терміну служби акумулятора.
Легко контролювати та вживати заходів за потреби
Оснащений РК-дисплеєм, пристрій серії Aira зручно передаватиме в режимі реального часу важливу інформацію про стан ДБЖ, рівень заряду акумулятора та будь-які помилки, які можуть виникнути під час його роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 11.3 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴













