
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SC 420VA (SC420I)
12 837,37 ₴
- В наявності
- Код: SC420I
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ серії Back-UPS ES забезпечують доступний за ціною захист домашніх комп"ютерів з використанням акумуляторів. Достатня кількість вихідних розеток для захисту всіх компонентів системи, вбудовані фільтри для телефонних ліній (сумісні з технологією DSL) і просте в установці ПЗ коректного завершення роботи системи роблять ці пристрої найбільш ефективним рішенням для захисту з електроживлення комп"ютерів у будинках і домашніх офісах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 260 Вт |
| Потужність повна | 420 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 837,37 ₴


