
Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 17AH (BAT-12V17AH/4) AGM
1 899 ₴
- В наявності
- Код: BAT-12V17AH/4
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея, перезаряджається 12 В, 17 АН для ДБЖ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 17 А·г |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 4.3 А |
| Максимальний струм розряду | 255 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | F3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴

