
Акустична система Logitech Z313 Black (980-000413)
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 980-000413
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця акустична система зі зручним пультом управління і насиченим збалансованим звуком - простий спосіб повністю насолодитися музикою.
Зручний пульт керування
Вимикач і елементи керування гучністю завжди під рукою завдяки дротовому пульту управління.
25 Вт (середньоквадратична потужність)
Система досить потужна, щоб заповнити приміщення насиченим збалансованим звуком.
Компактний високоамплітудний сабвуфер не вимагає багато місця для установки і при цьому забезпечує більш насичені низькі частоти, коли ви хочете по-справжньому відчути ритм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, вихід на навушники |
| Вага загальна | 2.8 кг |
| Габарити загальні | немає даних |
| Габарити сабвуфера | 228 x 220 x 150 мм |
| Габарити сателітів | 146 х 89 х 81 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | від мережі |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | дерево |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність сабвуфера | 15 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 5 вт |
| пульт ДК | є |
| Підсвічування | немає |
| Сабвуфер | є |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 48 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




