
Принтер А3 HP LaserJet M712dn CF236A
98 999 ₴
- В наявності
- Код: CF236A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можливість друку великих обсягів чорно-білих документів на папері різних форматів аж до A3, можливість друкувати до 4600 аркушів 1. Управління витратами завдяки функції зниження енергоспоживання і підтримці технології двостороннього друку. Захист важливої ділової інформації і централізоване управління політикою друку. Призначений для робочих груп в компаніях, яким потрібен енергоефективний принтер для швидкої чорно-білого друку у великих обсягах на носіях різного формату, в тому числі A3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | - |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 568х392х596 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 786 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | Black/Gray |
| Комплект поставки | принтер, картридж із чорним тонером HP LaserJet (ресурс ~10 000 сторінок), модуль автоматичного двостороннього друку, посібник із початку роботи, компакт-диск із драйверами та електронною документацією, кабель живлення |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 100000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 5000 - 20000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | HP 14X, HP 14A |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | А3, А4, А5, В4, В5 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 999 ₴




