
Мікрохвильова піч LG MS2042DY
4 199 ₴
- В наявності
- Код: MS2042DY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оцініть нові можливості приготування їжі з новою мікрохвильовою піччю LG MS-2042DY (MS2042DY). Головна перевага пропонованої моделі - поєднання компактних розмірів і практичності. Мікрохвильова піч LG MS-2042DY (MS2042DY) має об"єм в 20 л, а її габарити становлять 455x252x320 мм. Для зручності відкривання дверей передбачена спеціальна відкидна клавіша, а управління роботою даного пристрою здійснюється за допомогою сенсорної панелі і 4-Digit LED-дисплея.
Поворотний столик, діаметр якого становить 245 мм, дозволить Вам розмістити всі необхідні продукти. Вбудована функція автоприготування надасть Вам можливість доводити улюблені страви до готовності простим натисканням декількох клавіш, а чотири режими авторозморожування позбавлять від необхідності чекати, поки заморожені м"ясо або риба будуть придатні для подальшого приготування. Міцне внутрішнє покриття відмінно чиститься і стійко до можливих пошкоджень. Додатковою перевагою пропонованої моделі є її оригінальний дизайн, в якому сріблястий колір корпусу з"єднаний з лаконічністю деталей.
Габарити (ШхВгГ): 455 x 252 x 320 мм
Вага: 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 284 х 455 х 312 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | немає |
| Потужність | 700 Вт Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без гриля |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









