
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA, Line Int., AVR, 2xIEC+1xSchuko, USB, LCD, RJ11
3 499 ₴
- В наявності
- Код: EG-UPS-032
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032) має такі особливості:
-тип лінійно-інтерактивний;
-напруга 220В±25% змінного струму 50Гц/60Гц ±10%;
-вихідна напруга 220±10% змінного струму, 50Гц/60Гц ±0.5% (від акумулятора);
-час включення не більше 10 мілісекунд;
-час роботи від акумулятора 8...20 хвилин (залежить від навантаження);
-герметична батарея свинцево-кислотна 12В/8Ач x 1 шт;
-час заряджання до 12 годин;
-розетки тип-Євро, 1 вхідна, 2 вихідні + 2 х С13;
-USB-BF – вихід;
-умови роботи 0 °C ~ 40 °C, при вологості 10 ~ 90%;
-потужність 850 ВА (510 Ватт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 95х165х340 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
| Кількість IEC-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 510 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






