
Кронштейн стельовий КВАДО К-83 (VESA400х400)
1 800 ₴
- В наявності
- Код: К-83
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн КВАДО K-83 - стельовий кронштейн з нахилом та поворотом. Призначений для встановлення середніх або великих телевізорів із нахилом, для вибору оптимального кута огляду. Для зручності встановлення оснащений механізмом горизонтального регулювання. Довжина штанги регулюється. Стельове кріплення закривається декоративною кришкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 700 - 1200 мм |
| Кут нахилу | +12/-12° |
| Кут повороту | + 35/- 35° |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Місце встановлення | стельове |
| Регулювання | поворотно-похилій |
| Рекомендована діагональ | 30" - 53" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



