
Хлібопіч Gorenje BM1400E
7 369 ₴
- В наявності
- Код: BM1400E
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втілюйте свої кулінарні мрії.
Якщо ви ще недосвідчений хлібопік і довіряєте сучасним технологіям, хлібопіч полегшить вам роботу за допомогою попередньо встановлених програм. Кожна з програм має точну послідовність і тривалість фаз приготування. В якості альтернативи ви можете взяти весь процес у свої руки і випікати відповідно до ваших уподобань і потреб. Ви можете спекти різні види хліба, випічку, десерти і навіть зварити варення.
Якій скоринці ви віддаєте перевагу?
Світла, середня або темна скоринка? Простим натисканням на кнопку ви виберете саме ту, яка вам подобається. Усе, щоб вам догодити.
Різноманітність збагачує нас.
Дві знімні форми з антипригарним покриттям дають змогу за один раз спекти два види хліба: м'який білий хлібець і корисний цільнозерновий.
Навіть для початківців.
Ви ніколи не пекли хліб? Немає проблем, якщо ви користуєтеся хлібопічкою Gorenje. Для простого і зручного використання ми передбачили 12 програм. Для кожної програми закладена точна послідовність і тривалість фаз приготування.
Зробіть улюблений джем.
Хлібопічки Gorenje здатні на більше, ніж просто випікати хліб. У них встановлена програма для приготування чудових домашніх джемів. Поріжте фрукти на шматочки, за бажання додайте цукор і виберіть програму "Джем". Ніяких додаткових турбот, гори брудного посуду і витраченого часу. Ви приготуєте чудове варення без додаткових зусиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Споживана потужність | 815 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Програми випічки | |
| Варення | Так |
| Житній хліб | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Французький хліб | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші програми | тістечко, випічка, десерт, кекс, домашня випічка |
| Бездріжджове тісто | немає |
| Бородинський хліб | немає |
| Ваги | немає |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Дві форми випікання | Да |
| Диспенсер | без диспенсера |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дріжджове тісто | немає |
| Дієтичний хліб | є |
| Йогурт | немає |
| Керування | сенсорно |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь із чорним |
| Кількість програм випікання | 12 програм |
| Максимальна вага випічки | 1400 г |
| Оглядове вікно | є |
| Програмування | немає |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | немає |
| Розміри | 400 х 305 х 270 мм |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Форма випічки | прямокутна форма |
| Хліб без клейковини | немає |
| Швидка випічка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 369 ₴







